DSC_0563

KORBA

W listopadzie do naszego butiku dołączyła do nas – Korba. To nowa marka w naszym butiku. Poniższy artykuł przybliży ideę marki oraz odpowie na kilka pytań związanych z marką i jej produktami.

O PROJEKTANTCE

“Najważniejszym bodźcem, który zaprowadził mnie w kierunku stworzenia KORBY, była pasja, niemal żywa potrzeba bezpośredniej relacji ze skórą z której tworzę”
Kinga Korbalewska

DSC_0570

Poznańska projektantka mody Kinga Korbalewska znana jest wśród otoczenia jako architekt skóry naturalnej. Styl jaki wypracowała przez lata swojej kariery jest znakiem rozpoznawczym marki i można go opisać jako połączenie kolorowego szaleństwa i klasycznej elegancji. Projektantka zawsze uważnie śledzi trendy i kwestie praktyczne, a ponadto ma fachową wiedzę, doświadczenie, organizację i gotowość, aby stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

DSC_0555

Kinga Korbalewska uznawana jest za modernistyczną minimalistkę. Przyglądając się bliżej, nietrudno zauważyć, że w obu kolekcjach – zarówno TON TON jak i CIRCUS wiele się dzieje, detale na pierwszy rzut oka pozornie niewidoczne urzekają i dodają smaku dziełom projektantki.

KOLEKCJE

Projekty KORBY łączą w sobie nowoczesną stylistykę i klasę. Idealnie dopasowane okucia, ponadczasowa geometria oraz charakterystyczne dla KORBY liny żeglarskie stanowią kwintesencję dobrego smaku. Dzięki misternym detalom i włoskiej skórze w szerokiej gamie kolorów odnajdą się w niej zarówno szaleni poszukiwacze wrażeń, jak i osoby ceniące sobie klasyczną elegancję.

no1.jpg no3.jpg

CIRCUS

Kolekcja CIRCUS to połączenie klasycznych modeli oraz energicznych kolorów wyróżniających markę spośród konkurencji.

no2.jpg worek.jpg

TON TON

Kolekcja TON TON stanowi przykład idealnej równowagi pomiędzy modernistyczną i tradycyjną elegancją oferując szeroki wybór torebek, portfeli oraz akcesoriów.

DSC_0527

NASZ CEL 

Działamy na rynku branży modowej, którą charakteryzuje swoista dążność. Siłą napędzającą rynek mody jest nasza pasja, splendor, temperament, słabość, charakter, entuzjazm, pożądanie, obsesja, żądza, pragnienie, zapał, tworzenie, zmiany, emocje. Naszym celem jest wyróżnić się w branży wyrobów ze skóry naturalnej dzięki pasji, wysokiej jakości produktów oraz dbałości o pozytywne relacje z klientami.

ZAPRASZAMY do naszego butiku przy ulicy Górna Wilda 70 w Poznaniu, gdzie znajdą Państwo pełną kolekcję marki Korba.