Bardzo nam miło powiadomić, że zostaliśmy wyróżnieni przez markę Szyjemy Sukienki. Dzięki temu w naszym butiku można nie tylko dokonać zakupu kolekcji ale  również zamówić suknie szyte na miarę. Wszystkie zamówienia realizowane są na takich samym zasadach jak w pracowni Szyjemy Sukienki.

W celu przypomnienia poniżej kilka słów na temat współpracy z marką Szyjemy Sukienki w naszym butiku.

CZYM JEST SZYCIE MIAROWE?

Szycie miarowe to profesjonalna usługa krawiecka oraz niepowtarzalne doświadczenie.

Jest gwarancją idealnego dopasowania Twojej sukni oraz możliwością wprowadzania modyfikacji w wybranym przez Ciebie modelu.

Każdą suknię ślubną zamawianą za pośrednictwem naszego butiku, pracownia marki Szyjemy Sukienki szyje wyłącznie na miarę.

 

DLACZEGO WARTO?

W idealnie dopasowanej sukni czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Będziesz wyglądać perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu.

Marka Szyjemy Sukienki to gwarancja, że twoją suknią zajmą się od początku do ostatniego szwu najlepsze, doświadczone krawcowe.

Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie zmian – zarówno w kroju jak i tkaninach. Wszystkie zmiany można omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji.

 

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Aby uszyć suknię na miarę zapraszamy na konsultację do naszego butiku.  Wszystkie osoby, które prowadzą konsultacje, są osobami obdarzonymi wyobraźnią projektową, dysponującymi profesjonalną wiedzą dotyczącą materiałów i modeli dostępnych w kolekcji – u nas nie spotkasz się z przypadkowym sprzedawcą.

Podczas pierwszego spotkania wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie zastanowimy się nad wyborem modelu, zmianami w kroju oraz tkaninami. Będziesz mogła obejrzeć katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje. Doradzimy zarówno w kwestii wyboru tkaniny, jak i kolorów i krojów.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu i zdjęciem miary. Jeśli zdecydujesz o szyciu sukienki, prosimy o zadatek w wysokości minimum 70% ceny sukni. Po około miesiącu umawiamy się na pierwszą przymiarkę.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka – ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego warto pamiętać o zabraniu ze sobą docelowych butów i biustonosza.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Najczęściej szycie wraz z poprawkami nie przekracza sześciu miesięcy.

Możesz także podać nam swoje wymiary mailowo, telefonicznie. Gotową suknię wyślemy wówczas do Ciebie przesyłką kurierską lub umówimy się na przymiarkę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie koszty szycia miarowego zawarte są w cenie sukni – nie ma żadnych dodatkowych opłat.

 

KIEDY SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ?

Aby móc “na spokojnie” zdążyć z szyciem sukni, zgłoś się do nas jak najwcześniej. Możemy rozpocząć szycie sukni w dowolnie wczesnym momencie, a skończyć tuż przed ślubem, jeśli tak będzie dla Ciebie wygodnie. Optymalny termin to 4-6 miesięcy przed ślubem. Zgłaszając się do nas mniej niż 3 miesiące przed ślubem, warto uwzględnić ograniczone możliwości pełnych przymiarek i poprawek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponujemy najpierw skontaktuj się z nami. Udzielimy pełnej informacji na temat możliwości  realizacji twojego życzenia w wybranym terminie.

Serdecznie zapraszamy!